Air Cargo to RFS (Road Feeder Service)

Air Cargo to RFS (Road Feeder Service)

Oferujemy przeładunek Air Cargo to RFS (Road Feeder Service). Przeładunek frachtu lotniczego z samolotu na ciężarówki. Nasza lokalizacja oraz możliwości magazynowe pozwalają nam na odebranie, konsolidację, magazynowanie a następnie przekazanie waszych przesyłek do ostatecznego odbiorcy. Road Feeder Service to usługa pozwalająca wam na natychmiastowe przesłanie waszych przesyłek pod wybrane cele. Oferujemy je także w formacie Door To Door, o którym pisaliśmy już wcześniej.

Nasz magazyn jest przystosowany do szybkiej konsolidacji i rozładunku waszych przesyłek. jest to doskonałe rozwiązanie przeznaczone dla importerów na rynek europy wschodniej. Jeśli jesteście zainteresowani exportem waszych towarów lub półproduktów pozwala wam to na szybką konsolidację przesyłek. Odbywa się to  bez konieczności organizacji jej przez firmę zewnętrzną i ostateczne dostarczenie do przesyłek Air Cargo. Oszczędzacie czas oraz pieniądze oraz budujecie stałe trasy dla waszej floty samochodowej co pozwala ograniczyć koszty oraz zmniejszyć postoje z powodu oczekiwania na towar.

Air cargo to read feeder service jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla firm, które muszą przesyłać produkty średniej trwałości. Umożliwiamy konsolidację w naszych magazynach. Jeśli nie macie możliwości zagwarantowania konsolidacji składającej się tylko z waszych produktów, natychmiastowo możecie je skonsolidować z innymi przesyłkami. Dzięki temu unikacie straty wartości waszego towaru ze względu na zbyt długi okres magazynowania.

Usługi oferowane przez Consolhub Polska: