Dodatkowe zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem

Dodatkowe zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem

Dodatkowe zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem to gwarancja bezpieczeństwa waszych produktów. W przypadku transportu drogą lądową lub morską parametry bezpieczeństwa i metody zabezpieczenia przesyłki są odmienne. W niektórych przypadkach brak zabezpieczenie towaru przed wysyłką może wiązać się z wysokim ryzykiem jest to uszkodzenia. Uszkodzenie towary może spowodować spadek jego wartości lub jej całkowitą utratę. W skrajnym przypadku utracą Państwo także towar z powodu jego całkowitego zniszczenia.

Nasza firma ze względu na długoletnie doświadczenie oferuje zabezpieczenie towaru przed zniszczeniem i uszkodzeniem. Mamy świadomość tego, że zniszczenie towaru może odbywać się w inny sposób niż zniszczenie mechaniczne. W przypadku towarów wymagających temperatury kontrolowanej zniszczenie może nastąpić w wyniku nieodpowiedniego składowania. Inne towary mogą zostać zniszczone tylko z powodu transportowania ich w nieodpowiedniej kombinacji. Z tego powodu nasz oferta umożliwa standardowe zabezpieczenie waszej przesyłki. Macie Państwo także możliwość zabezpieczenia towaru zgodnie z własnymi wytycznymi.

Jeśli macie Państwo pytania dotyczące specyfikacji naszych metod zabezpieczenia przejdźcie do zakładki kontakt. Bardzo chętnie udzileimy odpowiedz na wasze pytania. Jeśli nie macie pewności co do wymagań transportowych udzielimy wam konsultacji. Kontakt.

Usługi oferowane przez Consolhub Polska: