Dostawy Door To Door

Dostawy Door To Door

Oferujemy naszym klientom transport w systemie Dostawy Door To Door. Transport w tym typie oznacza dostarczenie przesyłki bezpośrednio do drzwi odbiorcy. W trakcie transportu eliminujemy przeładunki oraz doładunki. Znacząco to przyspiesza czas jaki jest potrzebny aby wasza przesyłka znalazła się pod waszymi drzwiami. Nasza usługa jest komplementarna i elastyczna pod wzglðem dostosowania.

 

Ze względu na nasze możliwości konsolidacyjne umożliwiamy wam zebranie przesyłek od różnych dostawców z różnych miejsc. Konsolidację ich w ramach naszego magazynu oraz ostateczne przesłanie do was. Konsolidacja i usługa door to door pozwalają wam zorganizować przepływ wszystkiego co w ostatecznym miejscu ma zostać zaoferowane jako towar wspólny. Części od różnych podwykonawców lub konsolidacja regionalnych magazynów waszej firmy.

 

Jeśli jesteście zainteresowani dokładnym sposobem organizacje naszej usługi door 2 door oraz tym w jaki sposób możemy dla was zorganizować tego typu transport skontaktujcie się z nami. Nasi pracownicy przedstawią wam nasza ofertę oraz możliwości organizacyjne jakimi dysponujemy. Jeśli z jakiegoś powodu macie specjalne wymagania przygotujemy dla was indywidualną ofertę. Kontakt.

Usługi oferowane przez Consolhub Polska: