Obsługa Importu i eksportu przesyłek lotniczych

Obsługa Importu i eksportu przesyłek lotniczych

Oferujemy obsługę import i export przesyłek lotniczych. Nasze doświadczenie oraz możliwości techniczne pozwalają nam na organizację przesyłek lotniczych z Polski. Szybkość, jakość i cenę uzyskujemy dzięki sprawnej organizacji oraz dobremu zarządzaniu konsolidacją pakunków które mają być wysyłane. Daje nam to możliwość obsługi klientów różnego rodzaju.

Wielu z naszych klientów posiada odmienne rodzaje produktów, które muszą być transportowane w odmienny sposób. Tak jak określiliśmy to w naszej ofercie posiadamy możliwość składowania towarów i materiałów niebezpiecznych. Oferujemy transport i składowanie przesyłek w wymiarach 140 cm szerokości oraz 180 cm wysokości. W przypadku towarów które muszą być składowane w temperaturze kontrolowanej mamy potrafimy utrzymać temperatury pomiędzy 2-25 stopniami celsjusza.

Nasza kadra oraz możliwości techniczne umożliwiają nam także kontrolę przesyłek przed wysłaniem oraz przygotowanie ich do kontroli celnej. Nasz sprzęt do wykrywania materiałów przez cząsteczki oraz prześwietlarki gwarantują bezpieczeństwo waszym ładunkom.

W celu gwarancji bezpieczeństwa waszej przesyłki oferujemy także kontrole przesyłek przy pomocy metod alternatywnych oraz budowę palet zgodnie z procedurami przewoźnika.

Jeśli jesteście zainteresowani dokładnymi informacjami na temat możliwości naszej firmy prosimy o Kontakt.

Usługi oferowane przez Consolhub Polska: