Konsolidacja przesyłek

Konsolidacja przesyłek

Konsolidacja przesyłek i nasza oferta w tym zakresie składa się na cały proces organizacji transportu. Posiadamy doskonałe możliwości magazynowe oraz kadrę, pozwalającą na organizację całego procesu transportu skonsolidowanego. Nasza kadra zadba o wasze przesyłki pod względem odprawy celnej, kontroli bezpieczeństw, zabezpieczenia skonsolidowanych paczek przed uszkodzeniem. Przygotujemy organizacją konsolidacji w celu przyśpieszenia procesu transportowego oraz obniżenia jego kosztów.

Konsolidacja polega na odbiorze towarów od jednego spedytora i od jego dużej liczby klientów. Następnie towary są zbierane w jednym miejscu, a potem konsolidację na wybrane linie lotnicze. Transport drogowy jest ściągany w jedno miejsce, a potem skonsolidowany na wybrane linie lotnicze.

Dostęp do naszego magazynu oraz kadra pozwolą wam na przygotowanie skonsolidowanych przesyłek pomiędzy wschodem a zachodem. Jeśli jesteście firmą, która zajmuje się handlem pomiędzy azją, a europą zachodnią konsolidacja jest dla was doskonałym rozwiązaniem. Pozwala ograniczyć koszty oraz zracjonalizować proces odbioru towarów. Jeśli eksportujecie części lub podzespoły mające na celu budowę produktu końcowego dzięki konsolidacji uzyskacie możliwość znacznego ograniczenia kosztów swojej działalności.

Nasze doświadczenie w zakresie konsolidacji przesyłek pozwala nam na odpowiednie dobór przesyłek składowych. Dzięki temu transport odbywa się przy możliwie najniższych kosztach oraz w najkrótszym czasie. W ostatnim czasie ze względu na wzmożoną wymianę handlową pomiędzy Chinami, USA i rynkami EU widzimy wzrost zainteresowania konsolidacją przesyłek na tych trasach. Dzięki zwiększeniu ilości ładunków przewożonych z tych regionów konsolidacja stała się jeszcze bardziej racjonalna i wydajna. Duża liczba ładunków umożliwia większą konfigurowalność co przekłada się na racjonalizację czasu oraz ceny. Kontakt.

Usługi oferowane przez Consolhub Polska: