Kontrola bezpieczeństwa

Kontrola bezpieczeństwa

Kontrola bezpieczeństwa przesyłek i ładunków w transporcie lotniczym. Ze względu na liczne regulacje dotyczące bezpieczeństwa transportu oraz ochrony towarów w transporcie lotniczym oferujemy kontrolę bezpieczeństwa przesyłek naszych klientów.

Posiadamy dostęp do nowoczesnego sprzętu umożliwiającego na kontrolę całego procesu obsługi przesyłki. Nasz magazyn jest monitorowany w celu zapewnienia wam nienaruszalności przesyłek. Posiadamy prześwietlarki umożliwiające na skanowanie towarów, nawet tych o dużych gabarytach. Poza kontrolą manualną i prz pomocy prześwietlarek posiadamy dostęp do czujników cząsteczek pozwalających na wykrycie materiałów potencjalnie niebezpiecznych.

Kontrola bezpieczeństwa pozwala na uniknięcie wszelkiego rodzaju utrudnień i nieprzyjemności. Przesyłka nie jest dopuszczona do transportu jeśli nie przejdzie pozytywnie kontroli.. Dodatkowo macie Państwo pewność że wasz ładunek po konsolidacji nie zostanie zatrzymany przez straż graniczną ze względu na wątpliwości co do materiałów znajdujących się w drugim ładunku skonsolidowanym.

Bezpieczeństwo i kontrola pozwalają nam zapewnić szybkość i organizację waszych przesyłek dzięki czemu wasze ładunki dotrą wszędzie na czas. Kontakt.

Usługi oferowane przez Consolhub Polska: