Przeładunek towarów

Przeładunek towarów

Oferujemy przeładunek towarów połączony z konsolidacją. Zapewniamy zmianę kontenerów, zamianę konfiguracje przesyłek skonsolidowanych oraz rozładunek na pojedyncze przesyłki. Oferujemy załadunek ręczny oraz załadunek mechaniczny. Jesteśmy w stanie zapewnić obsługę całego procesu. W wypadku jeśli przeładunek ma być połączony z rozładunkiem, składowaniem. Możemy także wykonać późniejszą konsolidację w innej konfiguracji.

Przeładunek odbywa się w naszych magazynach oraz pozwala nam na kontrolę nad całym procesem. Podczas przeładunku towarów możemy przeprowadzić kontrolę bezpieczeństwa oraz przygotować wszelkie formalności związane z odprawą celną oraz re-konsolidacją. Z racji naszych możliwości technicznych macie państwo możliwość przeładunku towarów które wymagają temperatury kontrolowanej. Dodatkowo mamy możliwość wykonanie audytu bezpieczeństwa przy pomocy prześwietlarki oraz czujnikowi cząsteczek.

Przeładunek odbywa się zgodnie z najlepszymi praktykami oraz cały proces jest w pełni udokumentowany. Posiadają państwo dzięki temu wgląd w całość procesu oraz dokumentację pozwalającą zweryfikować zakres działań jakie zostały naniesione w konfiguracji przesyłek. Jest to bardzo ważne w przypadku dużej ilości przesyłek wykonywanych przez waszą firmę. Dzięki temu uzyskacie wiedzę potrzebną do racjonalizacji procesu wewnętrznie. Kontakt.

Usługi oferowane przez Consolhub Polska: