Składowanie i transport w warunkach temperatury kontrolowanej – od 2-25 stopni celsjusza

Składowanie i transport w warunkach temperatury kontrolowanej – od 2-25 stopni celsjusza

Składowanie i transport w warunkach temperatury kontrolowanej – od 2-25 stopni celsjusza to jedna z naszych możliwości pod względem magazynowania i transportowania. Transport przesyłek wymagających temperatury kontrolowanej to dosyć częsty przypadek wymagań stawianych przez klientów. Nie ogranicza się to tylko do żywności ale także do produktów organicznych oraz medycznych. Wiele z komponentów służących do produkcji środków chemicznych oraz lekarstw wymaga odpowiednio niskiej temperatury.

Ze względu na częste zapytania w tym zakresie nasza firma jest w pełni przygotowana do transportu oraz magazynowania w warunkach temperatury kontrolowanej. Temperatura jest uzyskiwana przez odpowiednią klimatyzację wydzielonych stref oraz pojemniki pozwalające na zachowanie stałej temperatury. Jeśli zależy Państwu na połączeniu konsolidacji oraz gwarancję bezpieczeństwa dla produktów wymagających temperatury kontrolowanej.

Zadzwońcie do nas w celu uzyskania informacji dotyczących dokładnych parametrów oraz maksymalnego czasu składowania w temperaturze kontrolowanej. W wypadku specjalnych wymagań możemy przygotować dla Państwa specjalną ofertę. Kontakt.

Usługi oferowane przez Consolhub Polska: