Usługi Celne

Usługi Celne

Usługi celne dla transportu lotniczego i przesyłek skonsolidowanych. Nasz zespół doświadczonych agentów celnych dba o to aby wasze przesyłki przechodziły w sprawny sposób kontrolę celna oraz cały etap formalno-prawnej kontroli przez administrację państwową.

Nasi pracownicy na bieżąco dokształcają się w zakresie zmieniających się przepisów. Dzięki temu macie pewność że odprawa waszych przesyłek będzie się odbywała zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami. Wasze towary dzięki temu będą odprawiane bez problemów i zbytnich formalności dzięki czemu macie pewność ich szybkiej odprawy i zredukowania do minimum czasu poza transportem. Nasi agenci posiadają doświadczenie w transporcie na rynek europejski, rynki europy wschodniej poza schengen oraz na rynki obu ameryk.

Oferujemy w tym zakresie:

  • gwarancje tranzytowe,
  • rozliczanie procedur gospodarczych,
  • reprezentację klienta przed Urzędem Celnym,
  • zabezpieczenie długu celnego,
  • elektroniczne zgłoszenie przesyłki razem z całą dokumentacją do wszystkich procedur celnych,

Jako firma transportowa posiadająca doświadczenie w transporcie na całym świecie oferujemy także naszym klientom usługi doradcze. Weryfikacja dokumentacji przygotowanej przez waszych kontrahentów oraz doradztwo celne w zakresie transportu w Schengen, europie wschodniej poza schengen oraz ameryki. Kontakt.

Usługi oferowane przez Consolhub Polska: